fi en

Muovi & Kumi

Telko Oy


Lisää suosikkeihin Jätä yhteydenottopyyntö

www.telko.com

Keilaranta 17, PL 43, 02151 Espoo
Puhelin: +358 9 5211
plastics@telko.com

Jäsenyys:
  • Muoviyhdistys ry
Sertifikaatit:
  • ISO 9001
  • Toimitusjohtaja Kalle Kettunen
  • Liiketoimintajohtaja, muovit Petteri Martikainen
  • Myyntijohtaja Juri Kopponen
  • Ympäristö- ja laatupäällikkö Piia Appelqvist
  • Kehityspäällikkö Kimmo Liinamaa
  • Myyntipäällikkö Petri Väänänen
  • Myyntipäällikkö Sanna Piispa
  • Myyntipäällikkö Juuso Hautala
  • Asiakaspalvelu : plastics@telko.com

Tekninen tukkukauppa
Muovi- ja kemikaaliteollisuuden raaka-aineet.

Muut toimipisteet:

Telko Sweden AB
E A Rosengrens gata 19,
421 31 Västra Frölunda, Sweden
tel. växel: +46 31 81 59 90
fax: +46 31 20 82 10
email: telko.sweden@telko.com

Telko Norway A/S
C.J Hambrosplass 2C
0164 Oslo, Norway
tel: +47 2299 6293
fax: +47 2299 6010
email: telko.norway@telko.com

Telko Estonia OÜ
Mõisa 4
Tallinn 13522
Estonia
tel.: +3726548833
fax: +372 6548834
email: telko.estonia@telko.com

Telko Lietuva UAB
Taikos pr. 88A, 613 Kaunas
LT-51183, Lithuania
tel.: +370 37 742673
fax: +370 37 432174
e-mail: telko.lithuania@telko.com

Telko Latvia SIA
Viskalu iela 11, Riga
LV 1026 Latvia
tel.: +371 67 84 05 30
fax: +371 67 84 05 29
e-mail: telko.latvia@telko.com

OOO TELKO

Pietari
Professora Popova str. 37
Office 208
197022 St. Petersburg, Russia
tel.: +7 812 602 2420
fax: +7 812 602 2440
e-mail: rusales@telko.com

Moskova
Business Center "Zenit-PLAZA"
Marshala Proshlyakova, 30,
office 206
123458, Moscow, Russia
tel: +7 499 3 467 467
e-mail: telko.msk@telko.com

FLLC TELKO
pr. Dzerzhinskogo 104, office 501B
220116 Minsk Belarus
puh.: (+37517) 336 98 80
fax.: (+37517) 392 92 51

Telko Denmark A/S
Frederiksgade 2
3400 Hillerød, Denmark
tel.: +45 48 25 12 66
fax.: +45 48 25 19 57
e-mail: customerservicedk@telko.com

Telko-Poland Sp. z. o.o.
Cybernetyki 19
02-667 Warsaw
Poland
tel.: +48 22 3301200
fax: +48 22 3301212
e-mail: telko.poland@telko.com

TOV Telko Ukraine
4G, Andriushchenka str.
Kyiv, 01135, Ukraine
tel.: +380 44 377 55 50
fax: +380 44 377 55 51
e-mail: telko.ukraine@telko.com

Telko Shanghai Ltd.
Room 2804-2807, Tower B, City Center,
100 Zun Yi Road, Shanghai 200051
P.R.China
tel.: +86 216270 0640
fax.: +86 216270 0872
e-mail: telko.china@telko.com

Telko Central Asia LLC
Abai av., 52B, building 1, app. 427
050008, Almaty, Kazakhstan
tel.: +7 727 3131066
fax.: +7 727 3131067
e-mail: telko.centralasia@telko.com

Telko Azerbaijan
Baku, Binagadi
District-7th microdistrict 3123,
Building 312/V - 307
e-mail: telko.azerbaijan@telko.com

Telko Solution OOO (Uzbekistan)
Amira Temura, 107B
Tashkent Uzbekistan 100084
tel. +998 71 238 99 16
e-mail: telko.uzbekistan@telko.com

Päämiehet/Tuotemerkit ja www-osoitteet:

Hakusanat: