fi en

Security

Kaso Oy


Add to favorites Leave a contact request

www.kaso.fi

Lyhtytie 2, 00750 Helsinki
Phone: +358 10 271 3700
myynti@kaso.fi
etunimi.sukunimi@kaso.fi

Membership:
  • Finnsecurity ry
Certificates:
  • ISO 9001:2008
  • Myyntipäällikkö Jussi Lehtonen Turvallisuustuotteet jussi.lehtonen@kaso.fi +358 10 271 3722, +358 50 552 1194
  • Myyntipäällikkö Teija Paakari Turvaovet teija.paakari@kaso.fi +358 50 577 6104
  • Myyntineuvottelija Lauri Kauppi Ohutlevytuotteet, vaate- ja lokerokaapit, turvaovet lauri.kauppi@kaso.fi +358 10 271 3723
  • Myyntijohtaja Ari Moilanen Ohutlevytuotteet, vaate- ja lokerokaapit, turvaovet ari.moilanen@kaso.fi +358 10 271 3721, +358 50 577 8846
  • Myynti ja tarjouspyynnöt: +358 10 271 3720
  • Huoltopäällikkö Tuomas Heikkinen tuomas.heikkinen@kaso.fi HELPDESK 0600 - 97977 (2,95 €+pvm)
  • Lähettämöpäällikkö Juha Myllymäki juha.myllymaki@kaso.fi +358 10 271 3730


Keywords: